Chcete zasílat „Novinky“ z webu jinypristup.cz?

Pokud chcete zasílat „Novinky“ z webu jinypristup.cz, což jsou články, ke kterým může být přiložena nabídka produktů, služeb či nabídka podpory formou daru, nebo přímo nabídky produktů, služeb či pořádaných akcí zasílané cca 1-2x týdně, a to prostřednictvím emailu, pak si prosím nejdříve pozorně přečtete text „Souhlas se zasíláním „Novinek““, viz https://www.jinypristup.cz/souhlas-se-zasilanim-novinek, a text „Ochrana osobních údajů“, viz https://www.jinypristup.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Pokud po seznámení se zmíněnými texty budete souhlasit se zpracováním vašeho osobního údaje (tj. vaší emailové adresy) pro účel zasílání „Novinek“ z webu jinypristup.cz, pak teprve níže vyplňte svoji emailovou adresu.

UPOZORNĚNÍ: Nezapomeňte zaškrtnout políčko „Souhlasím ...“, NESTAČÍ kliknout na tlačítko: „PŘIHLÁSIT SE K ODBĚRU“. Bez zaškrtnutí daného políčka vám nebudou moci být „Novinky“ zasílány. 
* označuje požadovanou

Před tím než udělíte souhlas se zasíláním „Novinek“ z webu jinypristup.cz, si prosím nejdříve pozorně přečtete text „Souhlas se zasíláním „Novinek““, viz https://www.jinypristup.cz/souhlas-se-zasilanim-novinek, který je dostupný na mém webu jinypristup.cz. Zde vás mimo jiné stručně informuji o tom, jaké vaše osobní údaje pro účel zasílání „Novinek“ zpracovávám, a kdo další je bude zpracovávat. Dále si přečtěte text „Ochrana osobních údajů“, který je dostupný na mém webu jinypristup.cz, kde vás o ochraně a zpracování vašich osobních údajů informuji podrobně, viz https://www.jinypristup.cz/ochrana-osobnich-udaju.

Email Marketing Powered by Mailchimp